Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

Rugsėjo 27 dieną Sūduvos gimnazija šventė Europos kalbų dieną. Šis renginys vyksta jau keletą metų ir tapęs tradicija. Keičiasi tik renginio tema. Šiemet buvo nutarta pasikviesti į svečius  Jos Didenybę Anglijos karalienę Elžbietą II ir paminėti  90-ąjį gimtadienį.
Gimnazijos vestibiulis buvo išpuoštas įvairiaspalviais plakatais ir kita atributika. Skambant įvairių tautų dainoms , visi norintys galėjo išmokti bent keletą nelietuviškų posakių. Per ilgąją pertrauką vestibiulyje jau laukė atvykusi Jos Didenybė su palyda. Fotosesijos metu atsirado daug norinčiųjų įsiamžinti su išskirtiniais svečiais.
Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn
Renginio kulminacija įvyko po 5 pamokų vidiniame kieme, kur karalienę jubiliejaus proga sveikino atvykusios delegacijos iš užsienio šalių. Populiari Anglijos televizijos žvaigždė Iglė bei jai padedantis vertėjas iš Lietuvos Domas pristatė pirmąją delegaciją iš Rusijos, kurios nariai jubiliatę pasveikino su daina. Po  jų sveikinimo žodžius tarė ir suvenyrus įteikė atstovai iš Vokietijos. Gausi Lietuvos delegacija  Jos Didenybei skyrė autentišką dainą ir šokį, o svečiai iš Prancūzijos dovanojo išraiškingą dainą. Paskutiniai svečiai atvyko iš Škotijos - tai vidurinės mokyklos merginų grupė, pasipuošusi nacionaliniais rūbais. Jų atliktas škotiškas šokis nepaliko abejingų. Nuskambėjus tradicinei „Su gimimo diena“ dainai, tarti padėkos žodį pakviesta pati karalienė. Po kalbos visa gimnazijos bendruomenė atsisveikino su svečiais ir plojimais išlydėjo Jos Didenybę Anglijos karalienę su palyda.
Baigėsi dar viena savaites diena, tik ji buvo kitokia - įdomesnė ir linksmesnė, sukvietusi visą gimnazijos bendruomenę į Europos kalbų dienos paminėjimą.
           Juk visiems kartu visada smagu!

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.