atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

DSC 0234
Rodos dar neseniai skambėjo naujų 2016/2017 mokslo metų skambutis į pirmąją pamoką... O „Klevelis“ jau džiaugiasi ne tik į pirmąsias repeticijas sugužėjusiu didžiuliu būriu naujokų, bet ir prasidėjusia koncertų sezono pradžia.
Penktadienį, rugsėjo 16 d., 18h, visoje Lietuvoje vyko akcija „Visa Lietuva šoka“, kurioje dalyvavo ir gimnazijos folkloro ansamblis „Klevelis“, vadovaujamas D. Klevienės. Dalyviai džiaugėsi ne tik geru oru bei puikia atmosfera, bet ir daugybe įvairaus amžiaus žmonių, pasipuošusių tautiniais drabužiais ir šokančiais lietuvių liaudies šokius.
Tokios akcijos įrodo, jog nesvarbus amžius, svarbiausia- meilė tėvynei. Tikimės, kad kitais metais  J. Basanavičiaus aikštėje sutiksime dar daugiau patriotiškų žmonių, puoselėjančių lietuviškas tradicijas.
                                                                                Laura Mitrauskaitė, IIIG

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.