Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

DSC 3662
  Šie žodžiai, nuskambėję rugsėjo 1 –ąją ,,Sūduvos“ stadione, skelbė naujų mokslo metų pradžią. Į šventę susirinko Sūduvos gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai. Išskirtinis dėmesys skirtas mūsų abiturientams, kurių laukia atsakingi, galbūt jų ateitį lemiantys metai. Mūsų vyriausieji sutikti gausiais, padrąsinančiais plojimais.
Gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys, sveikindamas visus su rudenėjančiu taku atskubėjusiu rugsėju, teigė, kad ,,ši šventė – prasminga įžanga ne tik mokslo metų rate, bet ir naujas žingsnis į mokinių, tėvų, mokytojų bendrą darbą, kurio sėkmė priklauso nuo visų pastangų ir sutarimo, nuo suvokimo, kad mokslas – tai ne tik atradimų džiaugsmas, bet sunkus, kantrybės bei atsidavimo reikalaujantis darbas.“. Tad visiems palinkėjo prasmingo darbo, ryžto įgyvendinat svajones ir puoselėjant modernią gimnaziją. Sveikindamas naujai į gimnaziją atvykusius, palinkėjo sėkmingai įsijungti į mūsų bendruomenę. Po sveikinimo žodžių direktorius pagerbė konkursų ir olimpiadų laimėtojus, garsinusius mūsų gimnaziją savivaldybėje ir visoje Respublikoje, ir įteikė jiems padėkos raštus.
Šventėje dalyvavo garbūs svečiai.: Lietuvos Respublikos Seimo narys Albinas Mitrulevičius, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Valančius, Marijampolės šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonas Marius Rudzinskas, Marijampolės miesto Tarybos nariai - Ramūnas Burokas ir Gediminas Akelaitis. Oficialią Rugsėjo 1 –osios dalį vainikavo jau tradicija tapusi eisena į gimnaziją, kur abiturientai, mintyse išsakę svajones ir linkėjimus, į orą paleido balionus.

Daugiau nuotraukų :https://www.facebook.com/sestuke/photos/?tab=album&album_id=1045893135447659

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.