Spalio 25 dieną gimnazijoje lankėsi Vilkaviškio šeimos centro savanoris, informacinių technologijų mokytojas Evaldas Plečkaitis. Susitikimuose su III klasių gimnazistais jis pristatė programą „Pažink save“, kurioje kaip savanoris pradėjo dalyvauti dar bestudijuodamas Kaune drauge su žmona Vilija (ji, beje, ką tik pagimdė trečią vaikelį). Ši pora jau keletą metų rengia santuokai sužadėtinių poras Vilkaviškio šeimos centre, organizuoja jaunimo savaitgalių susitikimus. Evaldas akcentavo, jog labai svarbu prieš kuriant šeimą pažinti vienas kitą, nes kiekvienas žmogus yra unikali asmenybė. Tai įrodydamas jis pasitelkė akmenėlių pavyzdį - mokiniai juos rinkdamiesi bei duodami vardus nerado dviejų vienodų.
       Po susitikimo mokiniai padėkojo už naudingą, įdomų bei įtraukiantį užsiėmimą. O šį renginį organizavo dorinio ugdymo mokytojos, kurios taip pat yra Šeimos centro savanorės, besirūpinančios jaunimo pasirengimu šeimai.
                                                                                                          Dorinio ugdymo mokytoja L. Braukylienė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.