Spalio 22 dieną Marijampolės kino teatre „Spindulys“ susirinko Sūduvos gimnazijos trečių klasių mokiniai. Jie buvo pakviesti į edukacinį renginį „Pramogauk saugiai, nevairuok išgėręs“, skirtą tiems, kurie rengiasi mokytis vairuoti. Renginio tikslas – pasidalyti gelbėtojų, policininkų, žurnalistų ir nukentėjusiųjų patirtimi ir pasekmėmis.
Renginys prasidėjo griausmingai: garsi muzika, šokiai, puiki nuotaika, vaizdai apie alkoholio vartojimą. Netikėtai viskas pasikeitė: mokiniai išgirdo greitai lekiančio automobilio garsą, stabdžių cypimą, stiprų trenksmą, dūžtančius stiklus ir gelbėjimo tarnybų garso signalus. Į salę atėjo kraupių įvykių liudininkai: policininkas, ugniagesys, paramedikas, gydytoja, per avariją galimybės vaikščioti netekusi jauna mergina ir žurnalistas. Kiekvienas iš jų dalijosi savo skausminga patirtimi. Šie žmonės kiekvieną jaunuolį, esantį salėje, paskatino susimąstyti apie alkoholio vartojimo žalą ir pasekmes, jei vairuos apsvaigęs.
Renginio pabaigoje Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius su „Road Show“ istorijų liudininkais pakvietė mokinius pridėti ranką prie širdies ir pasižadėti sau bei kitiems niekada nevairuoti apsvaigusiems.
Renginio organizatoriai įvykdė savo tikslą - būsime saugūs kelyje ir saugosime vieni kitus.
Sūduvos gimnazijos trečiaklasiai Gustė Zubrickaitė, Kasparas Briedis, Edvardas Mačys, Deimantė Kulbokaitė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.