Gerb. tėveliai,

2019 m. spalio 22 d. (antradienį) 17.30 val. Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

Spalio 3 d. vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – tai jau 13 kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet egzaminą laikė 62 mūsų gimnazijos gimnazistai. Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais vis daugiau mokinių prisideda prie šios puikios iniciatyvos. Konstitucijos, kaip pagrindinio šalies įstatymo, žinojimas įkvepia būti pilietiškus ir saugoti demokratines vertybes.
    Konstitucijos egzamino tema susijusi su svarbiu nepriklausomai Lietuvai įvykiu – Baltijos keliu.    Organizatoriai norėjo paminėti ne tik istorinį jubiliejų, bet ir priminti, kad esame laisvi reikšti savo nuomonę valstybei svarbiais klausimais bei kad ir nuo mūsų valios priklauso, kokia bus Lietuvos ateitis. Šiemet vyko net treji rinkimai ir du referendumai – nepriklausomi rinkimai būtent ir yra svarbiausias nepriklausomos valstybės, į kurią pradėjome eiti Baltijos keliu, simbolis. Todėl organizatorių pasirinktas šūkis „Baltijos keliu – į nepriklausomą Lietuvos valstybę!“ – artimas ir svarbus kiekvienam Lietuvos gyventojui.
   Konstitucijos egzaminą geriausiai išlaikė šie mūsų gimnazijos mokiniai: Denisa Valinčiūtė (IA), Roberta Rudminaitė (IIE). Rugilė Baliūnaitė (IIF), Inesa Leimonaitė (IIE), Greta Svirupskytė (IIIC), Milana Rakauskaitė (IIIB), Paulina Kajokaitė (IVB), Aiva Burčikaitė(IVB), Miglė Seiliūtė (IVC).
Sveikiname nugalėtojus ir linkime toliau domėtis mūsų valstybės istorija ir politika, aktyviai dalyvauti demokratinės valstybės kūrime.
                                                                           Istorijos mokytoja Marija Labačiauskienė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.