Gerb. tėveliai,

2019 m. spalio 22 d. (antradienį) 17.30 val. Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

Turizmo diena mokykloje – puiki proga prisiminti buvusias keliones ir pradėti planuoti naujas!
 Tad per renginį, skirtą Pasaulinei turizmo dienai paminėti, Sūduvos gimnazijos mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie turizmą: kur galima pamatyti Dviejų seserų krioklį, Pohutu dvisrautį geizerį, kurie miestai, šalys sulaukia daugiausia turistų, kodėl Prienuose yra pastatas su piešiniu, kuriame vaizduojamas garsusis keliautojas, žurnalistas, rašytojas, Šaulių sąjungos įkūrėjas Matas Šalčius.
 Per pertraukas gimnazistai aktyviai dalyvavo viktorinoje, kurią padėjo organizuoti Laura ir Smiltė, žaidė žaidimus drauge su Ernesta, domėjosi projekte “Keliauk, atrask, pažink!” dalyvavusių mokinių darbais ir išsidalijo daug saldžių prizų.
                                                                                       Geografijos mokytoja D. Balkauskienė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.