foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašas 2019-2020 mokslo metams

 
Klasių sėdėjimo planas
sc "SŪDUVA" stadione.
(GREITAI)
         Birželio 7 d. III F klasės mokiniai dalyvavo respublikinėje karjeros ugdymo akcijoje „Šok į tėvų klumpes“ - jie lankėsi VŠĮ Marijampolės ligoninės tyrimų laboratorijoje: ,,matavosi‘‘ medicinos biologo, biomedicinos technologo specialybes.
         Trečiokai susipažino su laboratorijos įranga, stebėjo, kaip atliekami bendrieji kraujo, šlapimo, kraujo krešėjimo tyrimai. Taip pat susipažino su kraujo banku, kur įvairių grupių kraujas laikomas specialiuose maišeliuose, kad jį, reikalui esant, būtų patogu panaudoti kraujo perpylimui. 
III f klasės auklėtoja Lina Kasperavičienė

 

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.