foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2019 m. spalio 22 d. (antradienį) 17.30 val. Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

 

Administracija
 
Atgal  Nuotrauka 1/5  Pirmyn
 Marijampolės Sūduvos gimnazijoje vyko integruota lietuvių ir rusų kalbos pamoka, kurią vedė lietuvių kalbos mokytoja Kristina Rudzevičienė ir rusų kalbos mokytoja Jūratė Spūdienė. Pamokoje kviesta pasigrožėti, kaip gražiai dera dvi dažnai labiau priešinamos nei draugėn suvedamos kalbos. Pamokoje dalyvavo Marijampolės tautinių mažumų klubas „Mozaika“, bendrai veiklai jungiantis mūsų mieste gyvenančius ukrainiečius, baltarusius, azerbaidžaniečius, rusus bei kitų tautų atstovus, čia sukūrusius šeimas ir aktyviai dalyvaujančius bendruomenės gyvenime. Buvo pristatyta mūsų gimnazijos abiturientės Amandos Alesiūtės iš rusų kalbos išversta ir savarankiškai išleista knygelė – J. Lipatovos „Mergaitės“. Pamokoje rusų kalba papasakota J. Tumo - Vaižganto „Dėdžių ir dėdienių“ meilės istorija, kurią abiturientai interpretavo šokdami, skambėjo „Mozaikos“ lyriškai atliekamos dainos bei eilės rusų kalba. Pamokoje paneigta mintis, kad rusų kalba nebereikalinga, nebemadinga - ir mūsų gimnazijoje, ir Marijampolės mieste darniai bendraujama ir lietuviškai, ir rusiškai.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.