Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašas 2019-2020 mokslo metams

sc "SŪDUVA" stadione.
(GREITAI)
Atgal  Nuotrauka 1/5  Pirmyn
 Marijampolės Sūduvos gimnazijoje vyko integruota lietuvių ir rusų kalbos pamoka, kurią vedė lietuvių kalbos mokytoja Kristina Rudzevičienė ir rusų kalbos mokytoja Jūratė Spūdienė. Pamokoje kviesta pasigrožėti, kaip gražiai dera dvi dažnai labiau priešinamos nei draugėn suvedamos kalbos. Pamokoje dalyvavo Marijampolės tautinių mažumų klubas „Mozaika“, bendrai veiklai jungiantis mūsų mieste gyvenančius ukrainiečius, baltarusius, azerbaidžaniečius, rusus bei kitų tautų atstovus, čia sukūrusius šeimas ir aktyviai dalyvaujančius bendruomenės gyvenime. Buvo pristatyta mūsų gimnazijos abiturientės Amandos Alesiūtės iš rusų kalbos išversta ir savarankiškai išleista knygelė – J. Lipatovos „Mergaitės“. Pamokoje rusų kalba papasakota J. Tumo - Vaižganto „Dėdžių ir dėdienių“ meilės istorija, kurią abiturientai interpretavo šokdami, skambėjo „Mozaikos“ lyriškai atliekamos dainos bei eilės rusų kalba. Pamokoje paneigta mintis, kad rusų kalba nebereikalinga, nebemadinga - ir mūsų gimnazijoje, ir Marijampolės mieste darniai bendraujama ir lietuviškai, ir rusiškai.

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.