foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

 

Gegužės 7 dieną Basanavičiaus aikštėje Sūduvos gimnazijos IE klasės mokiniai dalyvavo Jungtinių Tautų saugaus eismo savaitės renginyje „Saugok gyvybes“. Dėkojame LAS, Marijampolės savivaldybės vyriausiojo policijos komisariato ir visuomenės sveikatos biuro darbuotojams už autoįvykio inscenizaciją, pirmos pagalbos suteikimo mokymus, saugos diržų simuliatoriaus demonstravimą. Mokiniai realiai galėjo išbandyti ir įvertinti saugos diržų reikšmę kritinėse situacijose, gaivinti žmogų išoriniais automatiniais širdies defibriliatoriais, skirtais gaivinti staigios mirties atveju. Šis prietaisas padeda atkurti širdies ritmą dar iki atvykstant medikams. Ir – svarbiausia – juo gali naudotis kiekvienas, net ir neturintis medicininio išsilavinimo. Tikimės, kad gautos žinios padės mokiniams saugoti ne tik save, bet ir esant reikalui ryžtingai imtis veiksmų gelbstint kitų žmonių gyvybes

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.