Kovo 28 d. B. Kleizaitės - Vasaris dailės galerijoje vyko Marijampolės savivaldybės renginys, skirtas Vaižganto metams paminėti ,,Aš visomis pajėgomis protestuoju prieš nebūtį, aš būsiu“. Marijonų, Rygiškių Jono ir Sūduvos gimnazijų mokinių komandos laisva forma pristatė J. Tumo - Vaižganto gyvenimą, asmenybę, kūrybą.
 Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos: II-III klasių gimnazistų komanda „Sūduviukai” (mokytoja Dž. Gaižauskienė) ir abiturientų komanda „Deimančiukai” (mokytoja K. Rudzevičienė). Buvo parodytas dešimtokų sukurtas filmukas apie J. Tumą - Vaižgantą, trečiokai A. Ambrasas meniškai perskaitė A. Miškinio „Eilėraštį apie kanauninką Tumą”, o M. Radzevičius ištrauką iš apysakos „Dėdės ir dėdienės”. IV klasių gimnazistai (A. Akelaitytė, L. Slankauskas, S. Pudinskas, A. Alesiūtė, K. Mažonaitė, R. Nevieraitė, L. Zakutska) pristatė šokio spektaklį – Mykoliuko, Severijos ir Rapolo Geišės meilės istoriją (pagal J. Tumo-Vaižganto „Dėdes ir dėdienes”).
(nuotraukos R. Dragūnevičienės)

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.