Vasario 5 dieną mūsų gimnazijoje svečiavosi lektorius Artūras Šiukšta. Klaipėdietis garsus visoje šalyje vykdoma alkoholio, rūkymo, narkotinių medžiagų vartojimo prevencija. Jis I, II klasių gimnazistams skaitė paskaitą ,,Kibernetinės priklausomybės“ apie šiomis dienomis ypač aktualią problemą – priklausomybę nuo kompiuterių ir telefonų. Apgailestavo, kad šiandieninė visuomenė praranda ryšį su kitais žmonėmis, mažai bendraujama su šeimos nariais, nes didelę laiko dalį praleidžia prie išmaniųjų įrenginių. A. Šiukšta akcentavo, kad jaunimui būtina gelbėtis nuo priklausomybių, jog būtų galima išvengti skaudžių pasekmių. Pasiūlė būdų, kaip užkirsti kelią įvairioms ligoms ir kaip leisti laiką su draugais bei artimaisiais, kad jis būtų visavertis.

Lietuvių kalbos mokytoja Reda Benevičienė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.