Visi pirmų klasių mokiniai sausio 17 d. dalyvavo viktorinoje „Aš tvirtai žinau...  O Tu?“ Renginio pradžioje kiekviena klasė  įdomiai pristatė savo namų darbus – nupieštą plakatą prevencine tema. Sužinojome daug naudingos informacijos, kuri turėtų padėti tinkamai pasielgti susidūrus su įvairiomis problemomis. Pirmokai savo teorines žinias pasitikrino atsakydami į sudėtingus testo klausimus. Linksmiausia dalis - klasių komandų pagal pateiktus žodžius sukurti linksmi eilėraščiai , kuriuos visi skaitėme  draugams. Mūsų žinios ir gebėjimai buvo įvertinti - kiekviena klasė gavo padėkos raštus, kuriuos įteikė gimnazijos direktorius. Taigi viktorina dar kartą pakvietė susitikti visus pirmų klasių mokinius ir kartu įdomiai bei prasmingai praleisti laiką.

Ieva Janušauskaitė, Ernesta Jonušaitė  ID klasė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.