foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Visi pirmų klasių mokiniai sausio 17 d. dalyvavo viktorinoje „Aš tvirtai žinau...  O Tu?“ Renginio pradžioje kiekviena klasė  įdomiai pristatė savo namų darbus – nupieštą plakatą prevencine tema. Sužinojome daug naudingos informacijos, kuri turėtų padėti tinkamai pasielgti susidūrus su įvairiomis problemomis. Pirmokai savo teorines žinias pasitikrino atsakydami į sudėtingus testo klausimus. Linksmiausia dalis - klasių komandų pagal pateiktus žodžius sukurti linksmi eilėraščiai , kuriuos visi skaitėme  draugams. Mūsų žinios ir gebėjimai buvo įvertinti - kiekviena klasė gavo padėkos raštus, kuriuos įteikė gimnazijos direktorius. Taigi viktorina dar kartą pakvietė susitikti visus pirmų klasių mokinius ir kartu įdomiai bei prasmingai praleisti laiką.

Ieva Janušauskaitė, Ernesta Jonušaitė  ID klasė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.