foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Padarėm dar vieną kelionę kartu
Dangum apie saulę žvaigždėtu ratu.
Bet šviesos negęsta.
Sustot nevalia.
Keliausim toliau ta erdve didžiule.
                                        V. Mykolaitis -Putinas
   Gruodžio 18 d. Sūduvos gimnazijos darbuotojų bendruomenę paklausyti geros, gyvos muzikos pakvietė Kauno J. Gruodžio konservatorijos styginių instrumentų orkestras, vadovaujamas smuikininkės K. Domarkienės. Koncertas suteikė galimybę bent trumpam atitrūkti nuo prieššventinio šurmulio ir patirti tikrą adventinę laukimo nuotaiką... Bendruomenę su artėjančiomis šventėmis taip pat sveikino ir gimnazijos direktorius A. Zdanys, pasidžiaugdamas kolektyvo stiprybe, geranoriškumu  ir pozityvumu net ir reformų akivaizdoje.
            Ši popietė simboliškai vyko, kai „padarėm dar vieną kelionę kartu­/ Dangum apie saulę žvaigždėtu ratu", tarsi įprasmindama amžinąjį gyvybės ratą, kuriam privalo paklusti kiekvienas žmogus... Direktorius viso kolektyvo vardu padėkojo L. Venciuvienei, gimnazijos pavaduotojai ugdymui, – už nuoširdų ir profesionalų vadybinį darbą, prasmingą gyvenimą, atiduotą gimnazijai, išdalintą Žmogui... Nuoširdžiai dėkojame pavaduotojai, savo gyvenimu įrodžiusiai, kad „iš tiesų, viską, ką gauname, gauname todėl, kad pirmiau atiduodame“ (W. Simms).

Mokytoja D.Bučinskienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.