foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

   IMG 20181210 110436

 Gruodžio 10 d. mūsų gimnazijoje vyko renginys „Šventumas kasdienybėje“. Į aktų salę susirinko  I-II klasių mokiniai. Uždegus dvi advento žvakes, akompanuojant  muzikos mokytojai Rasai Slankauskienei, laukimo nuotaiką įprasmino giedama giesmė „Prie tavęs, o Viešpatie, glaudžiuos“.  Tikybos mokytoja Daiva Macanskienė pasidalijo popiežiaus Pranciškaus mintimis, jog visi esame pašaukti šventumui, atlikdami savo kasdieninius darbus su meile. Renginyje dalyvavusi viešnia iš Šventos šeimos vienuolijos vienuolė Magdalena papasakojo apie savo veiklą, kaip kasdienybėje galime siekti šventumo. O nuskambėjus giesmei “Dieve, Tu mano skydas“ savo mintimis ir kasdienės veiklos, atliekamos su meile, pavyzdžiais pasidalijo 1 F kl. mokiniai Paulius Girtas, Greta Klimaitė, Gabija Valiukevičiūtė ir Nerita Lumšytė. Renginio mintis apibendrino  trumpas filmukas, kuriame vaizduojama, kaip žmonės dalijasi gerumu ir gerumas grįžta atgal tarsi bumerangas. Šis renginys pripildė mūsų širdis šilumos ir gerumo.

                                                                             1F kl. mokinė Greta Klimaitė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.