atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

IMG 20181210 110436

Gruodžio 10 d. mūsų gimnazijoje vyko renginys „Šventumas kasdienybėje“. Į aktų salę susirinko  I-II klasių mokiniai. Uždegus dvi advento žvakes, akompanuojant  muzikos mokytojai Rasai Slankauskienei, laukimo nuotaiką įprasmino giedama giesmė „Prie tavęs, o Viešpatie, glaudžiuos“.  Tikybos mokytoja Daiva Macanskienė pasidalijo popiežiaus Pranciškaus mintimis, jog visi esame pašaukti šventumui, atlikdami savo kasdieninius darbus su meile. Renginyje dalyvavusi viešnia iš Šventos šeimos vienuolijos vienuolė Magdalena papasakojo apie savo veiklą, kaip kasdienybėje galime siekti šventumo. O nuskambėjus giesmei “Dieve, Tu mano skydas“ savo mintimis ir kasdienės veiklos, atliekamos su meile, pavyzdžiais pasidalijo 1 F kl. mokiniai Paulius Girtas, Greta Klimaitė, Gabija Valiukevičiūtė ir Nerita Lumšytė. Renginio mintis apibendrino  trumpas filmukas, kuriame vaizduojama, kaip žmonės dalijasi gerumu ir gerumas grįžta atgal tarsi bumerangas. Šis renginys pripildė mūsų širdis šilumos ir gerumo.

1F kl. mokinė Greta Klimaitė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.