foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

    Gruodžio 1 dieną  Sūduvos gimnazijos folkloro ansamblio „Klevelis“ nariai kartu su kitais gimnazistais keliavome į Vilnių. Vykdami žinojome, jog dalyvausime renginyje, įžiebiant pagrindinę Vilniaus eglutę, bei turėsime laisvo laiko prekybos ir pramogų centre „Akropolis“. Tačiau nuostabioji vadovė Danutė Klevienė buvo paruošusi staigmeną - mus dar nuvežė į alpakų ūkį Trakuose, kur pamatėme begalinio mielumo alpakas, kurias maitinome morkomis, obuoliais, vedžiojome su pavadėliais ir, žinoma, jų vilna šildėmės rankas. Taip pat pamatėme čihuahua šuniukus, kurie išgirdę žodį SLYVA ėmė „dainuoti“ savo balsiukais drauge su žmonėmis. Ši linksma bei turininga ekskursija suteikė daug gerų emocijų, kurių neužgožė net tądien spaudęs šaltukas.

                                                                                                                                              Paulina

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.