foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašas 2019-2020 mokslo metams

 
Klasių sėdėjimo planas
sc "SŪDUVA" stadione.
(GREITAI)

Gruodžio 3 d. mūsų  gimnazijoje viešėjo Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazijos TUC-o komanda ir teatro studija. Svečiai atvežė spektaklį “Buvo kartą, buvo…” , pastatytą pagal Abraomo Karpinovičiaus apsakymų knygą ,, Paskutinis Vilniaus pranašas". Spektaklį, kuriame vaidino vienuoliktokai, režisavo teatro mokytoja  Žiedūnė Maldonienė. Susirinkusieji išgirdo, pamatė, patyrė tarpukario Vilniaus gatvelių istorijas ir turėjo galimybę pažinti tuos, kurie jose gyveno. Istorijos, literatūros, dorinio ugdymo pamokų išmintis per gerą pusvalandį  buvo perteikta meno kalba. Ačiū bendraminčiams už mielai jaukią popietę.

Vaida Pituškienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.