foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašas 2019-2020 mokslo metams

 
Klasių sėdėjimo planas
sc "SŪDUVA" stadione.
(GREITAI)

   Šių metų gruodžio 4 dieną Marijampolės Sūduvos gimnazijos IF klasės mokiniai lankėsi Marijampolės apskrities priešgaisrinio gelbėjimo valdyboje, kur turėjo galimybę susipažinti su ugniagesių darbo ypatumais. Išklausę informaciją apie ugniagesio profesiją, jai taikomus reikalavimus bei saugų elgesį gaisro metu, turėjome galimybę pabendrauti su pačiais ugniagesiais, kurie ne tik supažindino su savo darbo ypatumais, bet ir pademonstravo bei leido prisiliesti prie tiesiogiai darbe naudojamos įrangos. Ši įdomi patirtis paskatino suvokti ugniagesio profesijos svarbą visų mūsų gyvenime bei pasvarstyti apie karjeros galimybes šioje srityje.

IF klasės mokinė Melita Bagdonaitė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.