foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

2018 m. lapkričio 29 d. Marijampolės Sūduvos gimnazijos psichologė Edita Naujalienė  subūrė darnų mokytojų kolektyvą ir organizavo seminarą stresui įveikti „Kvapų galia“. Mokytojos kūrė ir gamino vienetinius gimnazijos kvepalus „Sūduvos harmonija“. Kūriniu „Sūduvos harmonija“ bus galima pasidžiaugti, pasikvepinti bei įvertinti gruodžio mėnesio 19-23 dienomis mokytojų kambaryje. Tikime, kad sukurti kvepalai pradžiugins visą mokytojų kolektyvą, o kvapo dvelksmas panaikins susikaupusį nuovargį.

Dalia Lodienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.