foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
Sūduvos gimnazija lapkričio 16 dieną paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną. Šiais metais ji visoje Lietuvoje minima su TOLERANCIJOS RAKTU. Visų mokyklos kabinetų durys buvo papuoštos raktais su  prasmingomis žymių žmonių – rašytojų, filosofų - mintimis. Raktas atrakina ne tik duris, bet dažnai ir širdis, ir jausmus, ir protą... Visų  šių dalykų reikia, norint suprasti kitokį žmogų, jo pažiūras, jausmus, įsitikinimus.
     Šią dieną surengėme diskusiją tema ,,Tolerancija – dorybė, yda ar mitas?“. Dalyvavę 27 I – IV klasių mokiniai, pasidalijo mintimis įvairiais šiomis dienomis aktualiais klausimais – svetimų kultūrų apraiškų, rasių, orientacijos skirtumo ir kt. Diskusijos dalyviai svarstė, kada tolerancija yra dorybė, ką toleruoti tiesiog ydinga ir kur tolerancijos ribos. Džiugu, kad mokiniai neabejingi šių dienų aktualijoms, argumentuodami savo išsakytas mintis parodė išprusimą istoriniame kontekste.
     Neieškojome tiesos, vieningų atsakymų – jų nėra, jų ir nereikia. Po diskusijos išėjome atviri KITOKIAM, bet tikrai ne prastesniam nei kiekvienas iš mūsų ŽMOGUI.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.