foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

          Š.m. lapkričio 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko pirmųjų klasių mokinių popietė „Kartu šilčiau“. Visi gimnazistai prisistatė kūrybiškai: šoko, dainavo bei vaidino. 1F klasė  sukūrė įdomų šokį, 1A, B, C, D - dainavo, o 1E pristatė vaizdo įrašą apie mokinių tipus. Renginio vedėjos kalbino klasių seniūnus apie klasę, mokytojus ir mokslą .

      Direktorius tarė keletą žodžių ir padėkojo mokiniams. Mokyklos socialinė darbuotoja papasakojo plačiau apie grupę „Prieš patyčias“ ir pakvietė prisijungti prie jų. Taip pat mokyklos parlamento pirmininkė pristatė mokyklos renginius, išvykas ir kvietė patiems siūlyti veiklų.

      Renginyje pirmokai sulaukė kvietimų įsijungti į įvairius mokyklos būrelius. Mums dainavo ir šoko muzikos mokytojos  D. Klevienės „Klevelis“, šoko mokytojos I. Plikynienės „Tėkmė“, kankliavo mokytojos R. Slankauskienės kanklininkai.

    Popietėje „Kartu šilčiau“ buvo jauku visiems: naujai atvykusiems mokiniams – pirmokams, jų auklėtojams, mokytojams, mokyklos administracijai ir jau kelintus metus besimokantiems gimnazistams.

                                                                           IE klasės mokinė Samanta Baltrušaitytė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.