atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Š.m. lapkričio 12 dieną mūsų gimnazijoje vyko pirmųjų klasių mokinių popietė „Kartu šilčiau“. Visi gimnazistai prisistatė kūrybiškai: šoko, dainavo bei vaidino. 1F klasė  sukūrė įdomų šokį, 1A, B, C, D - dainavo, o 1E pristatė vaizdo įrašą apie mokinių tipus. Renginio vedėjos kalbino klasių seniūnus apie klasę, mokytojus ir mokslą .

Direktorius tarė keletą žodžių ir padėkojo mokiniams. Mokyklos socialinė darbuotoja papasakojo plačiau apie grupę „Prieš patyčias“ ir pakvietė prisijungti prie jų. Taip pat mokyklos parlamento pirmininkė pristatė mokyklos renginius, išvykas ir kvietė patiems siūlyti veiklų.

Renginyje pirmokai sulaukė kvietimų įsijungti į įvairius mokyklos būrelius. Mums dainavo ir šoko muzikos mokytojos  D. Klevienės „Klevelis“, šoko mokytojos I. Plikynienės „Tėkmė“, kankliavo mokytojos R. Slankauskienės kanklininkai.

Popietėje „Kartu šilčiau“ buvo jauku visiems: naujai atvykusiems mokiniams – pirmokams, jų auklėtojams, mokytojams, mokyklos administracijai ir jau kelintus metus besimokantiems gimnazistams.

IE klasės mokinė Samanta Baltrušaitytė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.