atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Šie žodžiai, nuskambėję rugsėjo 1 –ąją ,,Sūduvos“ stadione, skelbė naujų mokslo metų pradžią. Į šventę susirinko Sūduvos gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai ir svečiai. Išskirtinis dėmesys skirtas mūsų abiturientams, kurių laukia atsakingi, galbūt jų ateitį lemiantys metai. Mūsų vyriausieji sutikti gausiais, padrąsinančiais plojimais.
 Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys, Marijampolės savivaldybės merės pavaduotojas Romualdas Makauskas, Marijampolės šv. Jono Pauliaus II parapijos klebonas Marius Rudzinskas, Marijampolės savivaldybės Tarybos narys Gediminas Akelaitis.
 Nors ir prasidėjo naujieji mokslo metai, bet  nebuvo pamiršti ir praėjusiųjų gabiausieji, garsinę gimnazijos vardą ne tik Marijampolės savivaldybėje, bet ir  visoje Lietuvoje. Konkursų, olimpiadų laimėtojams buvo įteikti direktoriaus padėkos raštai.
 Oficialią Rugsėjo 1 –osios dalį vainikavo jau tradicija tapusi eisena į gimnaziją, kur abiturientai, mintyse išsakę svajones ir linkėjimus, į orą paleido balionus

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.