foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Technologijų, menų mokytojai, kūrybingiausi mokiniai ir “Klevelio“ kolektyvas birželio 5 dieną važiavo į Platelius, į Žemaitijos nacionalinį parką. Ten aplankė dvaro rūmus, kur eksponuojamos mūsų gimnazijos mokinių gamintos keraminės Užgavėnių kaukės, susipažino su įdomiomis Žemaitijos etnografinio regiono vietomis.
Žemaitijos nacionalinio parko darbuotojai pasitiko svetingai ir lydėjo visą dieną. Papasakojo apie praeitį, kultūros paveldą. Žinoma, žemaitiška tarmė trukdė viską tiksliai suprasti, bet tokia situacija dar smagesnė – atidžiai klausėm, bandėm atspėti kai kurių žodžių reikšmę.
  Žemaitijos ir Suvalkijos etnografiniai kolektyvai greitai susibendravo - šoko ir dainavo kaip vienas. Taigi, nedrąsu ar liūdna nebuvo.
  Po nuoširdaus bendravimo važiavome į Šaltojo karo muziejų. Įspūdžiai buvo tokie stiprūs, kad visi atidžiai klausė kiekvieno ekskursijos vadovės žodžio.
  Laikas, praleistas Žemaitijoje, neprailgo. Grįždami užsukom į Plungės dvarą, žavėjomės jo didybe. Puikią ekskursiją dovanojo gimnazijos direktorius.
 Už geras emocijas dėkojam direktoriui ir mokytojams.

                                                   Viktorija Grigaitė ir Laura Senkutė, I A klasės mokinės

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.