atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Technologijų, menų mokytojai, kūrybingiausi mokiniai ir “Klevelio“ kolektyvas birželio 5 dieną važiavo į Platelius, į Žemaitijos nacionalinį parką. Ten aplankė dvaro rūmus, kur eksponuojamos mūsų gimnazijos mokinių gamintos keraminės Užgavėnių kaukės, susipažino su įdomiomis Žemaitijos etnografinio regiono vietomis.
Žemaitijos nacionalinio parko darbuotojai pasitiko svetingai ir lydėjo visą dieną. Papasakojo apie praeitį, kultūros paveldą. Žinoma, žemaitiška tarmė trukdė viską tiksliai suprasti, bet tokia situacija dar smagesnė – atidžiai klausėm, bandėm atspėti kai kurių žodžių reikšmę.
  Žemaitijos ir Suvalkijos etnografiniai kolektyvai greitai susibendravo - šoko ir dainavo kaip vienas. Taigi, nedrąsu ar liūdna nebuvo.
  Po nuoširdaus bendravimo važiavome į Šaltojo karo muziejų. Įspūdžiai buvo tokie stiprūs, kad visi atidžiai klausė kiekvieno ekskursijos vadovės žodžio.
  Laikas, praleistas Žemaitijoje, neprailgo. Grįždami užsukom į Plungės dvarą, žavėjomės jo didybe. Puikią ekskursiją dovanojo gimnazijos direktorius.
 Už geras emocijas dėkojam direktoriui ir mokytojams.

Viktorija Grigaitė ir Laura Senkutė, I A klasės mokinės

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.