foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 Gegužės 18 dieną Sūduvos gimnazijoje vyko respublikinė mokinių konferencija ,,Asmenybė, nusipelniusi Lietuvai“, skirta Lietuvos 100 – mečiui paminėti. Į dvi valandas trukusią konferenciją atvyko  valančiukai bei jų vadovės iš Skuodo rajono Mosėdžio gimnazijos, Šiaulių rajono Naisių pagrindinės mokyklos, Lazdijų rajono Šventežerio mokyklos,  Marijampolės Petro Armino progimnazijos, ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos bei ,,konferencijos šeimininkai“ – Sūduvos gimnazijos valančiukai. Visi dalyviai pristatė pranešimus apie Motiejaus Valančiaus asmenybę, pasakojo, kokiais būdais kiekvienas būrelis tęsia vyskupo  prasmingą prevencinę veiklą savo regionuose.
      Po konferencijos ir pietų valančiukai rikiavosi į eiseną miesto gatvėmis. Sustoję prie Basanavičiaus aikštėje esančio paminklo ,,Tautai ir kalbai“ bendrai nuotraukai, renginio dalyviai buvo pakviesti į edukacines veiklas miesto kraštotyros muziejuje bei multicentre. Sužinoję apie senąsias juostų audimo tradicijas bei popieriaus kilmės istoriją, būrys valančiukų atsisveikino Vytauto parke pasižadėję susitikti vasarą vyksiančiame sąskrydyje.
Lietuvių kalbos mokytoja Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.