foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena minima kasmet gegužės 7 d. Ji primena rusų carinės valdžios represijas, kuriomis buvo varžomi kiekvienos tautos brandumą liudijantys ženklai – kalba, knygų leidyba, spauda, laisvas žodis.
  Mūsų gimnazijoje ta proga vyko atvira lietuvių kalbos pamoka. Į ją buvo pakviestas Vilius Kočiubaitis – karo gydytojas, rašytojas. Svečias pasakojo apie dviejų metų gydytojo darbą Afganistane. Būtent ši patirtis ir paskatino Kočiubaitį sukurti romaną ,,Afganistano daktaras“.
 Visiems buvo įdomu klausytis autentiškų pasakojimų apie musulmoniškos kultūros žmonių gyvenimą. Be to, susitikimas su rašančiu ir kuriančiu žmogumi tik patvirtino, jog kalba, knygų rašymas ir leidimas aktualus ir XXI amžiuje.
Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Vosylienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.