atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 5/5  Pirmyn

2018 metais balandžio 27 dieną Sūduvos gimnazijoje vyko Marijampolės apskrities vaikų ir jaunimo folkloro festivalis, skirtas Lietuvos 100- mečiui paminėti.
Į šį renginį susirinko 7 kolektyvai: Sūduvos gimnazijos „Klevelis“, vadovė D. Klevienė ir vadovės R. Slankauskienės kanklininkai. Jono Totoraičio progimnazija sujungta su „Ryto“ pagrindine mokykla, vadovė A. Pečkienė. Marijampolės Meno mokyklos skudutininkų ansamblis „Tūto“, vadovė D. Vosylienė. Marijampolės kultūros centro folkloro ansamblis „Žolynukai“, vadovės D. Venckienė ir V. Gvazdaitienė. Marijampolės Meno mokyklos kanklininkų ansamblis „Lakštutė“, vadovė L. Kupstienė. Rygiškių Jono gimnazija, vadovė A. Jusaitytė. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija, vadovė R. Slabodienė.
Vieni iš jų dalyvavo dar tik pirmus metus, o kiti - ištikimi renginio draugai. Visi kolektyvai linksmai praleido laiką šokdami ir dainuodami kartu.
Po šokių buvome vaišinami „Mantingos“ bandelėmis ir gaiviais ledais.
Tai buvo labai prasmingai praleistas laikas.
Mokytoja Danutė Klevienė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.