Nacionalinis ekonomikos egzaminas

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

DSC 78556
2018 m. kovo 13 d. dalyvavome Nacionaliniame ekonomikos egzamine.
 Švietimo ir mokslo ministerija paskelbė geriausiai Nacionalinį ekonomikos egzaminą išsprendusius dalyvius. Iš beveik 7000 dalyvavusių egzamine buvo išrinkti ir apdovanoti 10 geriausių. Pirmųjų vietų nugalėtojams ir aktyviausiai mokyklai atiteko 500 eurų prizai.
DSC 7851
 Nors tarp prizininkų Sūduvos gimnazijos mokinių nebuvo, bet džiaugiuosi, kad aktyviausia mokykla pripažinta Marijampolės Sūduvos gimnazija, egzaminą laikė net 208 mokiniai.
 Nuoširdžiai dėkoju dalyvavusiems mokiniams. Jūs ne tik pasitikrinote ekonomikos žinias, bet ir gražiai išgarsinote gimnaziją, laimėjote vertingų prizų visiems mokyklos mokiniams. Džiaugiuosi Jumis!
Jūsų ekonomikos mokytoja R. Tumosienė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.