foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 

2018 m. kovo 27 d. Sūduvos gimnazijos I, II ir IV klasių mokiniai klasių valandėlėse sulaukė daug svečių ir įvairių užsiėmimų, suteikusių naudingų žinių, informacijos, vertingų įgūdžių.
Psichosocialinio švietimo diena Marijampolės Sūduvos gimnazijoje sukvietė Marijampolės savivaldybės socialinius pedagogus ir psichologus į visas I ir II gimnazijos klases. Švietimo pagalbos specialistės iš Marijampolės savivaldybės pagrindinių mokyklų, progimnazijų, pradinių mokyklų, darželių vedė užsiėmimus mokiniams įvairiomis paauglystės laikotarpiu aktualiomis temomis. Vyko diskusijos apie draugystę, meilę ir jos raišką mokykliniame amžiuje, emocijų, pykčio valdymą ir pan. Gimnazistai buvo mokomi atsipalaidavimo pratimų, susipažino su pozityvaus mąstymo galia, sužinojo, ką reiškia mylėti save, kaip pažinti draugą. Psichosocialinio švietimo diena „Dovanokite šypsenas” suteikė mokiniams informacijos, įgūdžių ir supratimo, jog „Visa, ką norite, kad jums darytų žmonės, tą ir jūs darykite jiems“.
 Su abiturientais, greit paliksiančiais gimnaziją ir išeisiančiais į savarankišką kelią, aktų salėje bendravo Edita Ežerskienė, Marijampolės apskr. VPKV Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja. Lektorė supažindino abiturientus su aktualia prekybos žmonėmis tema, kalbėjo apie gresiančius pavojus, jų išvengimo galimybes. Informavo apie dažniausiai pasitaikančius teisės pažeidimus, pateikė gyvenimiškų pavyzdžių, kaip apsisaugoti išvažiavus svetur, kur ir kaip rasti informaciją bei pagalbą.
 Dėkojame visoms lektorėms už įprasmintą laiką ir nuoširdų bendravimą su gimnazijos mokiniais.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.