foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 

Jau trečius metus 3c klasės mokinės dalyvauja nacionaliniame konkurse ,,Praeities stiprybė dabarčiai". Šiais metais dalyvavo dvi komandas ir abi pasirodė šauniai- pateko į finalinį etapą.
 Merginų komandų sukurti filmukai apie Marijampolėje gyvenusios žydų mergaitės likimą ir apie Lietuvos Prezidento K. Griniaus pirmąją žmoną Joaną Griniuvienę buvo atrinkti tarp dešimties geriausių ir kovos dėl prizinių vietų.
 Finalininkų komandos ir jų bendraklasiai kviečiami į pilietiškumo ir istorijos dieną Vilniuje, todėl kovo 23d. mūsų gimnazistai lankėsi LR Pažinimo centre ir susipažino su nauja interaktyvia paroda „Idėjos Lietuvai“, klausėsi įkvėpiančių pranešimų VU Istorijos fakultete, dalyvavo apdovanojimo ceremonijoje susitikime su Vaidu Baumila, o vėliau svečiavosi J.Žemaičio Karo Akademijoje. VU Istorijos fakulteto dekanas R.Petrauskas sveikindamas abi mūsų komandas, pajuokavo, kad Sūduvos vardas dabar jam asocijuosis ne tik su futbolo komanda, bet ir su gimnazija, kurioje tiek šaunių mokinių, besidominčių istorija, nes trečius metus organizuojamame konkurse dar nėra buvę taip, kad į finalinį etapą patektų dvi tos pačios mokyklos komandos.
 Taigi, kelionė buvo įdomi, prasminga ir įkvepianti.
Mokytoja Vaida Pituškienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.