atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Jau trečius metus 3c klasės mokinės dalyvauja nacionaliniame konkurse ,,Praeities stiprybė dabarčiai". Šiais metais dalyvavo dvi komandas ir abi pasirodė šauniai- pateko į finalinį etapą.
 Merginų komandų sukurti filmukai apie Marijampolėje gyvenusios žydų mergaitės likimą ir apie Lietuvos Prezidento K. Griniaus pirmąją žmoną Joaną Griniuvienę buvo atrinkti tarp dešimties geriausių ir kovos dėl prizinių vietų.
 Finalininkų komandos ir jų bendraklasiai kviečiami į pilietiškumo ir istorijos dieną Vilniuje, todėl kovo 23d. mūsų gimnazistai lankėsi LR Pažinimo centre ir susipažino su nauja interaktyvia paroda „Idėjos Lietuvai“, klausėsi įkvėpiančių pranešimų VU Istorijos fakultete, dalyvavo apdovanojimo ceremonijoje susitikime su Vaidu Baumila, o vėliau svečiavosi J.Žemaičio Karo Akademijoje. VU Istorijos fakulteto dekanas R.Petrauskas sveikindamas abi mūsų komandas, pajuokavo, kad Sūduvos vardas dabar jam asocijuosis ne tik su futbolo komanda, bet ir su gimnazija, kurioje tiek šaunių mokinių, besidominčių istorija, nes trečius metus organizuojamame konkurse dar nėra buvę taip, kad į finalinį etapą patektų dvi tos pačios mokyklos komandos.
 Taigi, kelionė buvo įdomi, prasminga ir įkvepianti.
Mokytoja Vaida Pituškienė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.