foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 Veiksmo savaitės be patyčių metu mes pasiryžome daryti gerus darbus kitiems. Buvo smagu pakelti akis nuo išmaniųjų telefonų ir popietę praleisti kitaip.
 Šios savaitės trečiadienį mes, 1G klasės mokinės, kartu su socialine pedagoge nuvykome į Marijampolės daugiafunkcinį darželį ,,Žiburėlis“. Mus pasitiko maži priešmokyklinės grupės vaikučiai, kurie džiugiai mus sutiko. Darželyje su vaikais susipažinome, žaidėme žaidimus, vieni kitiems deklamavome eilėraščius, šokome, dainavome, kalbėjome apie patyčias, aptarėme žiūrėtą filmą „Visi skirtingi, visi lygūs“. Buvo smagu ir gera klausytis mažųjų draugų pasakojimų,  su jais būti, bendrauti. Nustebino vaikų nuoširdus bendravimas, jų žinios apie patyčias, suvokimas, kaip galima suteikti pagalbą tiems, iš kurių tyčiojasi.
 Už tai tariame nuoširdų ačiū darželio auklėtojai, kad mus noriai priėmė, suteikė galimybę pabūti kartu su vaikais. Dėkojame mažiesiems už šiltą bendravimą ir prasmingai praleistą laiką kartu.
Renginyje dalyvavo Dorotėja, Simona, Lorita, Samanta, Augustė, Kotryna ir socialinė pedagogė Dalia.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.