atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

Veiksmo savaitės be patyčių metu mes pasiryžome daryti gerus darbus kitiems. Buvo smagu pakelti akis nuo išmaniųjų telefonų ir popietę praleisti kitaip.
 Šios savaitės trečiadienį mes, 1G klasės mokinės, kartu su socialine pedagoge nuvykome į Marijampolės daugiafunkcinį darželį ,,Žiburėlis“. Mus pasitiko maži priešmokyklinės grupės vaikučiai, kurie džiugiai mus sutiko. Darželyje su vaikais susipažinome, žaidėme žaidimus, vieni kitiems deklamavome eilėraščius, šokome, dainavome, kalbėjome apie patyčias, aptarėme žiūrėtą filmą „Visi skirtingi, visi lygūs“. Buvo smagu ir gera klausytis mažųjų draugų pasakojimų,  su jais būti, bendrauti. Nustebino vaikų nuoširdus bendravimas, jų žinios apie patyčias, suvokimas, kaip galima suteikti pagalbą tiems, iš kurių tyčiojasi.
 Už tai tariame nuoširdų ačiū darželio auklėtojai, kad mus noriai priėmė, suteikė galimybę pabūti kartu su vaikais. Dėkojame mažiesiems už šiltą bendravimą ir prasmingai praleistą laiką kartu.
Renginyje dalyvavo Dorotėja, Simona, Lorita, Samanta, Augustė, Kotryna ir socialinė pedagogė Dalia.

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.