foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

 Mūsų gimnazijos bendruomenė ankstų penktadienio rytą prisijungė prie visuotinės pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“: užkūrus laužą, languose uždegus žvakeles, prisiminti visi žuvusieji laisvės gynėjai. Neblėstantį įspūdį paliko gimnazisčių atliktas meninis etiudas.
 Per penktą pamoką aktų salėje vyko integruota istorijos – literatūros – muzikos pamoka ,,Gimę aitvarais nemiršta“. Skaityti žinomų žmonių – Andriaus Tapino, Andriaus Mamontovo ir kt. – prisiminimai sugrąžino į Lietuvos valstybei svarbios dienos įvykius. Skaitomos eilės, dainuojamos jautrios dainos tik dar kartą paliudija, kad Lietuva, nors ir maža, bet kartu ir didi bei brangi, nes dėl jos laisvės teko kovoti ne kartą.
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.