atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

Puoselėti mokinių širdyse gerumo daigelius, dovanoti šilumą vaikų globos namuose augantiems vaikams mūsų gimnazijoje jau seniai tapo tradicija. Tačiau idėja aplankyti senelių globos namuose gyvenančius senolius, pradžiuginti juos savo artumu ir jaunatvišku ryžtu, vienais metais atgyja, kitais užgęsta. Dovanoti kalėdinio laukimo džiaugsmą seneliams šiais metais nusprendė IG klasės mokinių grupelė. Nustebino mergaičių iniciatyvumas, kūrybiškumas, ruošiantis gerumo akcijai.
 Kartu su seneliais praleista popietė gerumo akcijoje „Sušildykim senelių širdis“ Šv. Marijos globos namuose atskleidė mūsų gimnazijos mokinių nuoširdumą, atjautą, empatiją tiems žmonėms, kuriems šių jausmų labiausiai reikia. Šiluma, nuoširdžiu bendravimu praleista popietė virto mažu stebuklu visiems laukiant šv. Kalėdų.
Socialinė pedagogė Dalia Lodienė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.