atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

Tradicija tapusi Gerumo akcija vaiko tėviškės namuose šiais metais vyko gruodžio 13 d. Mokinių priešsmurtinė grupė, lydima socialinės pedagogės Dalios Lodienės, padovanojo daug džiaugsmo, šiltų emocijų be tėvų meilės ir dėmesio augantiems vaikams.
 Popietėje visi kartu smagiai leidome laiką: žaidėme, minėme mįsles, deklamavome eilėraščius, piešėme kalėdinius piešinius. Visi noriai dalyvavo mūsų pasiūlytose veiklose. Už aktyvumą, įsitraukimą į veiklas vaiko tėviškės ugdytinius apdovanojome pačių paruoštais prizais: saldžiais kepiniais, spalvotomis apyrankėmis.
 Gerumo akcijoje patyrėme daug teigiamų emocijų: nuoširdumo, jautrumo. Supratome, jog čia augantys vaikai yra kaip viena didelė šeima. Joje vyrauja pagalba, draugiškumas, vienas kito supratimas. Vaikai geba dirbti komandoje, išklausyti ir išgirsti vieni kitus.
Ainė Liūtaitė, IIIE klasė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.