atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

Sūduvos komanda užėmė III vietą

Gruodžio 8d. LR Seime vyko respublikinis konkursas, kurio tikslai atskleisti modernios Lietuvos valstybės idėjos raidą, politinės minties lūžį ir paskatinti jaunąją kartą domėtis Lietuvos valstybės atkūrimo istorija.
 Konkurso organizatoriai LR Seimo Valstybės atminties komisija, LR Seimo kanceliarija ir Lietuvos istorijos mokytojų asociacija. Renginyje dalyvavo 21 komanda iš įvairių Lietuvos gimnazijų.
 Mūsų gimnaziją atstovavo dvi komandos, kurios pateko į geriausiųjų dešimtuką. Sūduvos II-oji komanda (trečių gimnazijos klasių mokiniai: Deividas Šliokaitis, Roberta Nevieraitė, Indrė Valiukaitė, Paulina Čingaitė ir Paulius Mačiunskas) pasirodė ypač šauniai ir užėmė III vietą.
 Džiaugiuosi visais dalyvavusiais mokiniais, kurie daug mokėsi, ruošėsi ir gebėjo puikiai pademonstruoti savo žinias. O po įtemptos dienos Seime buvo labai smagu pasivaikščioti po Kalėdinį Vilnių ir aplankyti Valdovų Rūmų muziejų.
Mokytoja Vaida Pituškienė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.