atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

20171129 111512
Lapkričio 29 dieną IA klasės mokiniai su auklėtoja Laimute Kraukšliene išvyko į Vilnių palaikyti bendraklasės Aušros Meškelevičiūtės. Aušra dalyvavo laidoje „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”.
               P 20171129 112342
Žaidime rungėsi sumaniausieji 9 klasių mokiniai. Dauguma jų turėjo patirties, nes šiame konkurse dalyvavo ne pirmus metus. Jiems klausimus uždavė Lietuvos pedagogai, mokslininkai, išradėjai, sportininkai. Atsakyti reikėjo greitai ir tiksliai. Gaila, kad Aušrai nepavyko nugalėti, bet įgijo naujos patirties.
Mums, sirgaliams, buvo labai įdomu. Ne tik prasmingai praleidome laiką, įgijome naujų žinių, kai ką pakartojome, bet ir paaiškėjo filmavimo subtilybės televizijoje.
Dėkojame mokyklos direktoriui Alvydui Zdaniui, padovanojusiam mums galimybę tobulėti.
IA klasės mokinė Gustė Zubrickaitė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.