foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 
Ankstyvą rudenį apsilankę Mosėdy (Motiejaus Valančiaus gimtinėje), spalį pakeliavę ,,Šviesuolių keliais“ (aplankytos J. Basanavičiaus, V. Kudirkos, Salomėjos Nėries gimtinės), lapkričio 17 d. valančiukai dalyvavo baigiamajame projekto  ,,Ateik ir pakviesk draugus“  renginyje - Lietuvos valančiukų sąskrydyje Vilniuje. Į sostinę M. Valančiaus pasekėjai suvažiavo iš visos Lietuvos.
   Kaip ir visi renginiai pradedami malda, taip ir šįkart - valančiukai dalyvavo Šv. Mišiose Vilniaus arkikatedroje. Po jų nešdamas plakatus, skanduodamas už blaivią Lietuvą jaunimas Gedimino  prospektu žygiavo į Seimą , kur vyko dviejų valandų konferencija. Pranešėjai kalbėjo apie savęs pažinimą, problemų sprendimą, alkoholio ir rūkymo paplitimo tendencijas. Konferencijos pabaigoje skambėjo sveikinimai ir padėkos valančiukų vadovams ir visiems,  kurie prisidėjo prie projekto organizavimo.
     Po oficialios dalies renginio dalyviai turėjo galimybę pasižvalgyti po Seimo rūmus, aplankyti koferencijų salę, kur priimami Lietuvos įstatymai. Be šios ekskursijos, pasivaikščiojo po Vilnių, apsilankė Bažnytinio paveldo muziejuje, prie Aušros vartų. Šio projekto išvykos jauniesiems valančiukams labai patiko, nes  gerų įspūdžių paliko ir aplankytos vietos, ir pažintys su bendraminčiais iš kitų Lietuvos regionų.
Valančiukų vadovė Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.