atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

logotipas apskritime

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Lapkričio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko pirmaklasių viktorina „Aš tvirtai žinau... O tu?“ Ją organizavo mokyklos socialinė pedagogė D. Lodienė.
Visos klasės atliko namų darbą – piešė plakatą prevencijos tema ir jį per viktoriną pristatė. Taip pat atsakė į  klausimus ir atliko praktinę užduotį – suvaidino galimą realią situaciją. Labai svarbu buvo surasti teisingą sprendimą.
Šioje viktorinoje buvo analizuojamos  aktualios šiandienos problemos: besaikis naudojimasis kompiuteriu, telefonu, patyčios, rūkymas, alkoholio, narkotinių ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimas.
Esu įsitikinusi, kad tokių renginių labai reikia, nes paaugliai gali susimąstyti apie savo poelgius, pamatyti netinkamai besielgiančius kitus ir juos sudrausminti.

Aušra Meškelevičiūtė, I A klasė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.