atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

Spalio 27d. mūsų gimnazijoje vyko tradicija tapęs ir jau dešimtasis renginys „Kartu šilčiau“. Popietė skirta I gimnazijos klasėms prisistatyti. Šiemet turime septynias pirmas klases, kurios aktyviai ruošėsi renginiui. Kiekviena klasė turėjo originaliai prisistatyti mokiniams bei mokytojams.
 Sulaukėme įdomių ir nuotaikingų pasirodymų su dainomis, šokiais bei meniškais vaidinimais. Su jauduliu šventę pradėjo I D klasė, padrąsinusi  kitus.
 Visi stebėjome renginį susidomėję. Likome patenkinti šių metų pirmokais, nes visos naujos klasės vieningos ir talentingos. Taip pat renginio metu prisistatė gimnazijoje veikiančios organizacijos: ,,Šauliai“, ,,Valančiukai“,  Jaunieji policijos rėmėjai bei priešsmurtinė grupė ,,Būkime kartu“.
 Taigi galime drąsiai teigti, kad renginys „Kartu šilčiau“ buvo ne tik linksmas ir nuotaikingas, bet ir naudingas gimnazijos pirmokams.
2A klasės mokinė Monika Pečiulytė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.