foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

2017 m. spalio 3 dieną mūsų gimnazijos Jaunieji policijos rėmėjai (JPR) buvo pakviesti į susitikimą su Marijampolės apskrities VPK viršininku Mindaugu Baršiu, jo pavaduotoju Alfredu Butkumi ir kitų skyrių vadovais bei darbuotojais. Susitikime buvo įteiktos padėkos bei atminimo dovanėlės patiems aktyviausiems, labiausiai teisėtvarka besirūpinantiems Marijampolės policijos rėmėjams bei Jauniesiems policijos rėmėjams, kurie visus metus nuolat ir aktyviai padeda policijos pareigūnams.
Prie puodelio arbatos buvo diskutuota apie savanorystę, atsidavimą darbui ir pilietiškumą, pasidalinta gerąja patirtimi, aptartos ateities vizijos. Taip pat buvo padėkota ir JPR vadovams – mokytojams, gimnazijose kuruojantiems jų būrelius.
Nori papildyti JPR gretas? Tuomet tu esi laukiamas 110 kab. kur bus suteikta visa reikiama informacija, ką reikia daryti norint įstoti į JPR!

Laura Liutkutė, JPR narė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.