atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Spalio 3 dieną vyko Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas. Jis skirtas Konstitucijos priėmimo 25-mečiui  ir  artėjančiam valstybės šimtmečiui paminėti. Egzamine dalyvavo 54 mūsų gimnazijos mokiniai.
    Geriausiai  sekėsi  IIC klasės mokinei Miglei Seiliūtei, ji pateko į II-ąjį Konstitucijos egzamino etapą. Pilietinę savivoką ir LR Konstitucijos išmanymą parodė M.  Maziliauskas( IC), I. Valiukaitė (IIIC), A. Prieskienytė (IVE), A. Karsokaitė (IVD).
    Malonu, kad gimnazistai domisi savo šalimi ir jos valstybingumu, yra aktyvūs ir pilietiški.
                                                                              Konstitucijos egzamino koordinatorė,
                                                                              istorijos mokytoja Marija Labačiauskienė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.