foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

Ruduo - spalvų aruodas!
Rugsėjo pirmą šaukia,
Vaikų džiaugsmingą juoką
Tuoj ves į klasę jaukią.
                      (Zenė Sadauskaitė)
     Palydėjus vasarą ir jos džiaugsmus, visa Sūduvos gimnazijos bendruomenė – mokytojai, mokiniai, administracijos atstovai – ir svečiai Rugsėjo 1 – ąją,  naujųjų mokslo metų pradžią ,  susirinko paminėti Marijampolės SC ,,Sūduvos“ stadione.  Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys, laikinai mero pareigas einanti Irena Lunskienė, kunigas Marius Rudzinskas.
     Nors ir prasidėjo naujieji mokslo metai, bet  nebuvo pamiršti ir praėjusiųjų gabiausieji, garsinę gimnazijos vardą ne tik Marijampolės savivaldybėje, bet ir  visoje Lietuvoje. Konkursų, olimpiadų laimėtojams buvo įteikti direktoriaus padėkos raštai.
     Vėsus ir lietingas rudens oras nesugadino nuotaikos, ją kaip tik praskaidrino gimnazistų atliekamos dainos bei šokiai. Po oficialios šventės dalies su spalvotais balionais išsirikiavę abiturientai pradėjo eiseną į Sūduvos gimnaziją, kurios kieme buvo pakelta vėliava ir sugalvoję norą,  svajonę ir palinkėję sėkmės  abiturientai paleido balionus į dangų.
                                                                          Lietuvių kalbos mokytoja Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.