Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

Ruduo - spalvų aruodas!
Rugsėjo pirmą šaukia,
Vaikų džiaugsmingą juoką
Tuoj ves į klasę jaukią.
                      (Zenė Sadauskaitė)
     Palydėjus vasarą ir jos džiaugsmus, visa Sūduvos gimnazijos bendruomenė – mokytojai, mokiniai, administracijos atstovai – ir svečiai Rugsėjo 1 – ąją,  naujųjų mokslo metų pradžią ,  susirinko paminėti Marijampolės SC ,,Sūduvos“ stadione.  Sveikinimo žodžius tarė gimnazijos direktorius Alvydas Zdanys, laikinai mero pareigas einanti Irena Lunskienė, kunigas Marius Rudzinskas.
     Nors ir prasidėjo naujieji mokslo metai, bet  nebuvo pamiršti ir praėjusiųjų gabiausieji, garsinę gimnazijos vardą ne tik Marijampolės savivaldybėje, bet ir  visoje Lietuvoje. Konkursų, olimpiadų laimėtojams buvo įteikti direktoriaus padėkos raštai.
     Vėsus ir lietingas rudens oras nesugadino nuotaikos, ją kaip tik praskaidrino gimnazistų atliekamos dainos bei šokiai. Po oficialios šventės dalies su spalvotais balionais išsirikiavę abiturientai pradėjo eiseną į Sūduvos gimnaziją, kurios kieme buvo pakelta vėliava ir sugalvoję norą,  svajonę ir palinkėję sėkmės  abiturientai paleido balionus į dangų.
                                                                          Lietuvių kalbos mokytoja Reda Benevičienė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.