Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

klevelis1
Dar mokslo metų pradžioje džiaugėmės aktyviu gimnazijos folkloro ansamblio „Klevelis“ koncertų sezonu. Atėjus pavasariui vėl sužydėjome ir balandžio pabaigoje - gegužės pradžioje pasirodėme net šešiuose renginiuose !
 Sugrįžę po pavasario atostogų koncertinę veiklą pradėjome balandžio 20 d., kai į gimnaziją sugužėjo net 10 vaikų dienos centrų globotiniai, jų pedagogai bei daugybė garbių svečių. Koncertą pradėjo muzikos mokytoja Danutė Klevienė su pavasariška daina „Tulpės“, kiekvienas vaikų dienos centras atliko savo paruoštus pasirodymus, o „Klevelis“ kvietė svečius šokti bei džiugino šypsenomis ir gera nuotaika.
  Antrasis renginys, kuriame dalyvavome, vyko Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje. Šokių festivalyje „Kai būrin jaunystė sueina“ dalyvavo šokių kolektyvai iš visos Marijampolės savivaldybės, o mūsų gimnazijos folkloro ansamblis šiame koncerte pasirodė svečio teisėmis. Pasibaigus pasirodymui sulaukėme griausmingų aplodismentų.
  Balandžio 23 d. prisidėjome prie piliakalnių metų minėjime bei dalyvavome Marijampolės Kultūros centro organizuotame renginyje „Sūduvių ugnys - budinam svietą“. Na, o jau kitą dieną gimnazijoje apsilankė aštuntų klasių mokiniai iš „Šaltinio“ bei Mokolų pagrindinių mokyklų, kuriuos kvietėme kartu šokti tautinių šokių.
klevelis2
  Kaip ir kasmet paskutinį balandžio penktadienį gimnazijoje vyko folkloro festivalis „Atidarysiu dainų skrynelę“. 11-ąjį kartą vykusiame festivalyje dalyvavo mūsų geriausi draugai, kurie per praėjusius 10 metų nepraleido nė vieno festivalio - Jono Totoraičio progimnazija, Rygiškių Jono gimnazija, Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija. Visi dalyviai rodė savo parengtas programas, o „Klevelis“ svečius mokė folkloro šokių.
  Ilgąjį savaitgalį baigėme dalyvaudami „Sveikatingumo idėjų“ ir ERASMUS+ organizuotame Europos jaunimo savaitės atidarymo renginyje Marijampolėje, jo metu smagiai ir turiningai praleidome laiką bei mokėme svečius lietuvių liaudies šokių.

Laura Mitrauskaitė, IIIG klasė

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.