foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2018 m. spalio 23 d. (antradienį) 17.30 val.
Sūduvos gimnazijoje  organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys
 klevelis1
Dar mokslo metų pradžioje džiaugėmės aktyviu gimnazijos folkloro ansamblio „Klevelis“ koncertų sezonu. Atėjus pavasariui vėl sužydėjome ir balandžio pabaigoje - gegužės pradžioje pasirodėme net šešiuose renginiuose !
 Sugrįžę po pavasario atostogų koncertinę veiklą pradėjome balandžio 20 d., kai į gimnaziją sugužėjo net 10 vaikų dienos centrų globotiniai, jų pedagogai bei daugybė garbių svečių. Koncertą pradėjo muzikos mokytoja Danutė Klevienė su pavasariška daina „Tulpės“, kiekvienas vaikų dienos centras atliko savo paruoštus pasirodymus, o „Klevelis“ kvietė svečius šokti bei džiugino šypsenomis ir gera nuotaika.
  Antrasis renginys, kuriame dalyvavome, vyko Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijoje. Šokių festivalyje „Kai būrin jaunystė sueina“ dalyvavo šokių kolektyvai iš visos Marijampolės savivaldybės, o mūsų gimnazijos folkloro ansamblis šiame koncerte pasirodė svečio teisėmis. Pasibaigus pasirodymui sulaukėme griausmingų aplodismentų.
  Balandžio 23 d. prisidėjome prie piliakalnių metų minėjime bei dalyvavome Marijampolės Kultūros centro organizuotame renginyje „Sūduvių ugnys - budinam svietą“. Na, o jau kitą dieną gimnazijoje apsilankė aštuntų klasių mokiniai iš „Šaltinio“ bei Mokolų pagrindinių mokyklų, kuriuos kvietėme kartu šokti tautinių šokių.
klevelis2
  Kaip ir kasmet paskutinį balandžio penktadienį gimnazijoje vyko folkloro festivalis „Atidarysiu dainų skrynelę“. 11-ąjį kartą vykusiame festivalyje dalyvavo mūsų geriausi draugai, kurie per praėjusius 10 metų nepraleido nė vieno festivalio - Jono Totoraičio progimnazija, Rygiškių Jono gimnazija, Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija. Visi dalyviai rodė savo parengtas programas, o „Klevelis“ svečius mokė folkloro šokių.
  Ilgąjį savaitgalį baigėme dalyvaudami „Sveikatingumo idėjų“ ir ERASMUS+ organizuotame Europos jaunimo savaitės atidarymo renginyje Marijampolėje, jo metu smagiai ir turiningai praleidome laiką bei mokėme svečius lietuvių liaudies šokių.

Laura Mitrauskaitė, IIIG klasė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.