Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

Balandžio 25 d. (antradienį) gimnazijoje įvyko susitikimas su Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Viešosios teisės katedros dėstytoja R. Sabaliauskaite – Vaišviliene (buvusi 21 laidos moksleivė), VU teisės fakulteto studentėmis - S. Palšyte ir R. Avižienyte ( buvusios 38 laidos moksleivės). II - IV klasių moksleiviai, planuojantys studijuoti teis turėjo galimybę susipažinti su teisininko specialybe, įstojimo sąlygomis, apie darbą baigus šį fakultetą. Viešnios atsakė į moksleivių klausimus, lankėsi pas buvusius mokytojus, padovanojo bibliotekai šias knygas: J. Kerouac ,,Kelyje“, E.M. Remarko ,,Trys draugai“, O. Vaildo ,,Doriano Grėjaus portretas“.

Bibliotekos vedėja A. Misiukevičiūtė

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.