foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2018 m. spalio 23 d. (antradienį) 17.30 val.
Sūduvos gimnazijoje  organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

  2c klasės merginų komanda kartu su istorijos mokytoja Vaida Pituškiene jau antrus metus dalyvauja konkurse „Praeities stiprybė – dabarčiai“. Tai mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos, Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto bei Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos atstovų organizuojamas orginalus mokinių konkursas. Konkurso tikslas – padėti mokiniams pažinti sudėtingus, bet kartu nepaprastai įdomius ir įkvepiančius Lietuvos Laisvės kovų įvykius, asmenybes ar jų įamžinimo būdus.
 Sukūrėme filmuką apie apie Lietuvos karininką Antaną Matulaitį. Patekome į finalą, tarp 10 šalies geriausių komandų, ir mums buvo suteikta galimybė apsilankyti Vilniuje. Saulėtą kovo 24d. kartu su bendraklasiais aplankėme Vilniaus universitetą, kur pradžiugino mus aplankęs aktorius, režisierius Mykolas Vildžiūnas, kuris ne tik pasidalijo savo įžvalgomis, atskleidė aktoriaus gyvenimo užkulisius, bet ir paskatino susimąstyti, kas yra pilietiškumas ir ką jis reiškia kiekvienam žmogui. Taip pat aplankėme Valstybės pažinimo centrą, kuriame galėjome dar daugiau susipažinti su savo valstybe bei su ja susijusiomis asmenybėmis iš arčiau.
 Tiek VU, tiek Pažinimo centre buvome apdovanotos padėkos raštais už nuveiktus darbus ir paskatintos nesustoti ir toliau domėtis savo krašto istorija. . Kelionę užbaigėme LDK Gedimino štabo batalione. Mūsų komanda be galo džiaugiasi turėdama galimybę dalyvauti tokiuose konkursuose ir būti įvertintai. Esame dėkingos konkurso organizatoriams, mokytojai bei mus palaikantiems. Kviečiame visus pamatyti mūsų suskurtą filmuką ir palaikyti jį adresu http://lzinios.lt/lzinios/videoKonkursas2017/konkursas.php
Miglė Skinkytė 
2c klasė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.