foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 Kovo 20 - oji Pasaulinė Žemės diena. Visa savaitė buvo skirta protmūšiui ,,Žemė žmonių planeta“. Visos biologijos mokytojos ir geografijos mokytoja D. Balkauskienė vedė protmūšius I-II gimnazijų klasėse. Moksleiviai ruošė grupių prisistatymus, įgavo daug ekologinių, biologinių, aplinkosaugos žinių. Suprato, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių, jei norime aplink save turėti švarią ir gražią aplinką.
Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn
  Kovo 23d. mokykloje vyko savivaldybės biologijos mokytojų metodinis užsiėmimas gerosios patirties sklaida ,,3D galimybės biologijos pamokose“. Mokytojai dalyvavo pamokoje, stebėdami objektus su 3D akinių pagalba. 3D objektai padeda įsisavinti ir suprasti pateikiamą informaciją daug greičiau ir efektyviau. 3D akinių sukuriamas įspūdis leidžia mokiniams biologijos kursą suprasti išsamiau ir vaizdingiau. Ypatingai tai aktualu mokiniams, kuriems sunkiau suvokti erdvinę ir vizualinę informaciją. Taip mokytis ne tik mokiniams, bet ir mokytojams įdomiau bei vaizdingiau.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.