atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Kovo 20 - oji Pasaulinė Žemės diena. Visa savaitė buvo skirta protmūšiui ,,Žemė žmonių planeta“. Visos biologijos mokytojos ir geografijos mokytoja D. Balkauskienė vedė protmūšius I-II gimnazijų klasėse. Moksleiviai ruošė grupių prisistatymus, įgavo daug ekologinių, biologinių, aplinkosaugos žinių. Suprato, kad viskas priklauso nuo mūsų pačių, jei norime aplink save turėti švarią ir gražią aplinką.
Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn
  Kovo 23d. mokykloje vyko savivaldybės biologijos mokytojų metodinis užsiėmimas gerosios patirties sklaida ,,3D galimybės biologijos pamokose“. Mokytojai dalyvavo pamokoje, stebėdami objektus su 3D akinių pagalba. 3D objektai padeda įsisavinti ir suprasti pateikiamą informaciją daug greičiau ir efektyviau. 3D akinių sukuriamas įspūdis leidžia mokiniams biologijos kursą suprasti išsamiau ir vaizdingiau. Ypatingai tai aktualu mokiniams, kuriems sunkiau suvokti erdvinę ir vizualinę informaciją. Taip mokytis ne tik mokiniams, bet ir mokytojams įdomiau bei vaizdingiau.

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.