Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

Kovo 18 dieną į Marijampolės Sūduvos gimnaziją sugužėjo virš šimto aštuntokų iš „Ryto“ pagrindinės mokyklos ir Jono Totoraičio progimnazijos. Čia jiems buvo organizuota karjeros diena, kurios metu mokiniai dalyvavo įdomiosiose biologijos, chemijos, istorijos, anglų kalbos, psichologijos, dailės pamokose. Po pamokų susirinkę į aktų salę aštuntokai džiūgavo, kad turėjo galimybę pasijusti mokslininkais, auginusiais mielių ląsteles, mokytis biologijos ir chemijos 3D klasėje, piešti savo svajonių paukštę, dalyvauti neakivaizdinėje kelionėje laiku bei po Europos Sąjungą, žaismingai mokytis anglų kalbos, žaisti psichologinius žaidimus. Susipažinę su gimnazijos mokinių parlamento veikla, neformaliojo ugdymo galimybėmis, pasiklausę gimnazijos „žvaigždžių“ (buvusių šių mokyklų mokinių) koncerto, aštuntokai sukosi bendrame rate su gimnazistais, dainavo kartu...
 Tikimės, kad renginys jiems paliko puikų įspūdį. O kitų mokyklų aštuntokus į karjeros dieną ketiname pakviesti balandžio mėnesį. Bus smagu!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.