foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2018 m. spalio 23 d. (antradienį) 17.30 val.
Sūduvos gimnazijoje  organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

Atgal  Nuotrauka 1/4  Pirmyn

 Kovo 18 dieną į Marijampolės Sūduvos gimnaziją sugužėjo virš šimto aštuntokų iš „Ryto“ pagrindinės mokyklos ir Jono Totoraičio progimnazijos. Čia jiems buvo organizuota karjeros diena, kurios metu mokiniai dalyvavo įdomiosiose biologijos, chemijos, istorijos, anglų kalbos, psichologijos, dailės pamokose. Po pamokų susirinkę į aktų salę aštuntokai džiūgavo, kad turėjo galimybę pasijusti mokslininkais, auginusiais mielių ląsteles, mokytis biologijos ir chemijos 3D klasėje, piešti savo svajonių paukštę, dalyvauti neakivaizdinėje kelionėje laiku bei po Europos Sąjungą, žaismingai mokytis anglų kalbos, žaisti psichologinius žaidimus. Susipažinę su gimnazijos mokinių parlamento veikla, neformaliojo ugdymo galimybėmis, pasiklausę gimnazijos „žvaigždžių“ (buvusių šių mokyklų mokinių) koncerto, aštuntokai sukosi bendrame rate su gimnazistais, dainavo kartu...
 Tikimės, kad renginys jiems paliko puikų įspūdį. O kitų mokyklų aštuntokus į karjeros dieną ketiname pakviesti balandžio mėnesį. Bus smagu!
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.