Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Kovo 10d. gimnazijoje buvo paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šios gražios šventės proga raginome prisiminti svarbiausius mūsų tėvynei įvykius ir asmenis, kurie prisidėjo prie Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.
Mokiniai dalyvavo respublikiniame konkurse ,,Lietuvos istorijos žinovas”, pertraukų metu atliko įvairias istorines užduotis ne tik gimnazistai, bet ir mokytojai. Aktų salėje vyko protų mūšis ,,Švęskime laisvę”. Protų mūšio nugalėtoja tapo IC klasės komanda.
 1990 m. kovo 11-oji įrodė, kad galime būti vieningi ir ryžtingi vardan bendro tikslo – Laisvės. Gyvenimas reikalauja iš mūsų atsakomybės, bendrų pastangų, svarbių sprendimų kuriant šiandieninę Lietuvą.
Istorijos mokytoja Marija Labačiauskienė

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.