atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Kovo 9d. gimnazijoje vyko konferencija „Kalba gimtoji lūposna įdėta“, skirta paminėti Lietuvių kalbos dienoms. 24 mūsų gimnazistai, II c klasės mokiniai, kuriems pasiruošti padėjo mokytoja V. Gurevičienė, skaitė įvairius pranešimus apie lietuvių kalbą. Konferencijos pranešimų klausėsi ir kitų antrųjų klasių mokiniai.
 Renginys prasidėjo Indrės Balaikaitės deklamuojamu Janinos Degutytės eilėraščiu „Gimtoji kalba“. Pirmojoje konferencijos dalyje mokiniai pasakojo apie gimtosios kalbos istoriją ir jos tarmes. Vėliau, antroje dalyje, buvo kalbama apie tai, kaip mes vartojame savo gimtąją kalbą. O konferencijos pabaigoje gimnazistai aptarė gimtosios kalbos svarbą mūsų gyvenime. Pranešimai buvo įdomūs, iliustruoti skaidrėmis, pagrįsti savo gyvenimo patirtimi.
Paulina Čingaitė, II C klasės mokinė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.