foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

logotipas apskritime

 

Kovo 2 dieną Marijampolės Kolegija pakvietė miesto savivaldybės mokyklų vyresniųjų klasių mokinius, besidominčius lietuvių kalba ir jos kultūra, bei jų mokytojus vykti į Lietuvių kalbos institutą Vilniuje. Renginys – išvyka pavadinta ,,Interaktyvi diena su lietuvių kalba“.
 Mūsų gimnazistės, konkursų, olimpiadų dalyvės ir laimėtojos Austėja Strazdaitė, 1A kl., Goda Marija Steponavičiūtė, 1A kl., Raminta Kasperavičiūtė, IVG kl., Aistė Biskytė, IVB kl., dieną praleido turiningai ir įdomiai. Renginį pradėjo instituto direktorė Jolanta Zabarskaitė, skaitydama kūrybinę paskaitą „Naujas požiūris į kalbą“. Po jos vyko interaktyvi ekskursija Lituanistikos židinyje, kuriame patraukliai ir šiuolaikiškai perteiktos naujausios kalbotyros žinios, lankytojai supažindinami su aktualiais kalbos vartojimo klausimais, kalbininkų darbais. Mokiniai galėjo išmėginti elektronines vartykles, kuriose susisteminta informacija apie įvairias kalbotyros sritis.
 Po pertraukėlės, pasivaišinę picomis, sausainiais ir arbata bei šiek tiek atsikvėpę, ekskursijos dalyviai buvo kviečiami į protmūšį „Lietuvių kalbos iššūkis“, kuriame pravertė žinios, įgytos Lituanistikos židinyje. Galima pasidžiaugti, kad mūsų gimnazisčių grupelė iškovojo 1 – ąją vietą.
Visi išvykos dalyviai, pagilinę savo lietuvių kalbos žinias, tik dar labiau įsitikino, kad lietuvių kalba yra brangi ir kiekvienas iš mūsų privalo ją saugoti.
 
Lietuvių kalbos mokytoja Reda Benevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.